جوانسازی پوست

میکرو درم ابریژن

میکرودرم ابریژن یکی از راحت ترین و دردسترس ترین روش های جوان سازی پوست است که بدون نیازی به داروهای بی حس کننده یا آرام بخش ها قابل انجام بوده و بیمار دردی حین انجام آن احساس نمی کند.


رزرو وقت ملاقات

با میکرو درم ابریژن بیشتر آشنا شوید

جوانسازی پوست

در ابتدا پوست تمیز و از آرایش و چربی کاملا پاک می‌شود و سپس به مدت لازم بر حسب نوع پوست و ضایعه آن که از سوی پزشک تعیین می‌شود، سایش در جهات گوناگون و روی قسمت‌های متعدد انجام می‌شود. زمان لازم حدود 20 – 30 دقیقه می باشد. پس از خاتمه درمان، صورت پاک و سپس شسته می‌شود و بعد کرم زینک اکساید به محل مالیده می‌شود. از موارد مصرف میکرو درم ابریژن می توان به این گزینه های اشاره کرد : جوان سازی پوست صورت، برای رفع جای آکنه (اسکارها)، درمان لک های مقاوم صورت، درمان منافذ باز پوست صورت، شاداب وسر حال شدن پوست صورت، بر طرف سازی چروک های سطحی و کم عمق پوست و افزایش نفوذ و تاثیر بهتر دارو.

میکرودرم ابریژن یکی از راحت ترین و دردسترس ترین روش های جوان سازی پوست است که بدون نیازی به داروهای بی حس کننده یا آرام بخش ها قابل انجام بوده و بیمار دردی حین انجام آن احساس نمی کند. در این روش با استفاده از یک پمپ کریستال اکسید آلومینیوم به سطح پوست با فشار و سرعت زیاد اسپری شده و همزمان با آن توسط پمپ مکش جداگانه ای، لایه بسیارنازکی از سطح پوست که شامل سلولهای مرده است برداشته می شود. میکرودرم با ایجاد زخمهای سطحی در محل اسکارهای روی پوست موجب تحریک پوست به تولید بافت کلاژنی در محل و پر کردن اسکارهای جوش قدیمی می گردد.

زمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان