استخراج چربی

لیپوساکشن

عمل جراحی شامل خارج کردن چربی زیرپوستی با استفاده از کانولای متصل به پمپ تخلیه کننده است.


رزرو وقت ملاقات

با لیپوساکشن و مزایا و معایب آشنا شوید

استخراج چربی

می‌توان از لیپولیز به دفعات تکراری هم استفاده نمود. بعد از انجام لیزر لیپولیز استراحت مطلق لازم نیست و 1 تا 3 روز استراحت در منزل کافی است. و به تدریج تورم خود به خود کم می‌شود. البته پوشیدن گن بعد از لیپولیز و لیپوساکشن الزامی است. در همان روزها و هفته‌های اول نتایج ابتدایی مشخص می‌شود و کاهش حجم چربی مشخص می‌گردد ولی به علت تقدم نیاز به 3 تا 12 هفته زمان برای رسیدن به نتیجه اصلی زمان می‌خواهد. انجام لیزر لیپولیز برای چاقی منتشر و شدید مناسب نیست و برای چاقی‌های موضعی کاربرد بسیار بهتری دارد. لیزر لیپولیز می‌تواند همراه با عوارضی نظیر عفونت، تورم و سوختگی پوست باشد که برخی از صاحب‌نظران روش معمولی لیپوساکشن را ترجیح می‌دهند. به هر صورت انتخاب نوع روش با پزشک معالج می‌باشد.

عمل جراحی شامل خارج کردن چربی زیرپوستی با استفاده از کانولای متصل به پمپ تخلیه کننده است. ”کانولا“ میلهٔ کوچک حاوی سوراخ های فراوان است که از طریق برش های کوچک ۵ تا ۶ میلی متری وارد فضای زیر پوست می شوند. در این روش، رگ های خونی و عصب رسانی به پوست محل عمل، حفظ می شود. با کاهش حجم چربی، پوست روئی به مرور زمان به عضلانی زیرین، نزدیکتر شده و در نهایت منجر به اصلاح کانتور بدن می شود.

از مزایا لیزر لیپولیز نسبت به لیپوساکشن این است که تابش نور لیزر در بافت زیر پوست باعث تحریک و ساخته شدن کلاژن و سفت شدن همزمان پوست می‌شود. در تجمعات موضعی کوچک بافت چربی که حجم کمی دارند لیپولیزر و لیپوساکشن قابل انجام است.

نمونه کار ها

گالری تصاویرقبل از عمل

لیپوساکشن
قبل از عمل

لیپوساکشن
قبل از عمل

لیپوساکشن
چربی استخراج شده

لیپوساکشن
بعد از عمل

لیپوساکشن
بعد از عمل

لیپوساکشنزمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان