درمان مو های زائد و ناخواسته بدن

لیزر موهای زائد

یکی  از بیشترین کاربرد لیزر در درمان موهای زائد می باشد. درمان موهای زائد با لیزر به دلیل موثرتر بودن ، سرعت عمل بیشتر،  درد و عوارض کمتر بر الکترولیز ارجح می باشد.


رزرو وقت ملاقات

با دستگاه الکساندرایت کاندلا

درمان موهای زائد

در بسیاری از خانمها که در نواحی وابسته به هورمون موی زائد دارند (صورت ، گردن ، دور نوک سینه ، بین دو سینه و اطراف و پائین ناف ) ممکن است زمینه بیماریهای هورمونی مثل تخمدان پر کیست وجود داشته باشد. اینها اغلب سایر علائم اختلالات هورمونی مثل ریزش مو ، جوش زدن صورت ، چرب و پرتقالی شدن پوست ، نازایی را هم تجربه می کنند، لذا این افراد کاندید مناسب لیزر درمانی بدون درمان بیماری زمینه ای نمی باشند. انجام لیزر موهای زائد درحاملگی ، برنزه بودن پوست، داشتن سابقه تشنج و داشتن عفونت فعال انجام لیزر ممنوع می باشد.

لیزر برداشت مو، رنگدانه موجود در پیاز مو را هدف قرار داده لذا موهای سفید که رنگدانه درون خود ندارند کمتر به درمان با لیزر پاسخ می دهند. لیزرهای(Nd – YAG (1064nm), Diode (810nm), Alexandrite(755nm), Ruby(694nm)  و(IPL (1200-600nm این مورد بکار می روند. بهترین نتایج برای افراد با پوست روشن و دارای موی سیاه  و ضخیم بدست می آید. بیماران با موهای قرمز، بلوند یا خاکستری از بین رفتن مو را به شکل موقت تجربه خواهند کرد که با فواصل منظم درمانی این پاسخ درمانی حفظ می شود. ثابت شده است که با یک جلسه لیزر درمانی  40-20 درصد ، با سه جلسه لیزر ۷۰-۳۰ درصد و با چند جلسه بیشتر تا ۹۰ درصد موها کاهش می یابد.

نمونه کار ها

گالری تصاویرالکساندرایت کاندلا

لیزر موهای زائد
الکساندرایت کاندلا

لیزر موهای زائد
الکساندرایت کاندلا

لیزر موهای زائد
الکساندرایت کاندلا

لیزر موهای زائدزمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان