ترکیبات پرکننده

تزریق ژل

ترکیبات پرکننده ( فیلر یا ژل ) برای صاف نمودن یا ازبین بردن چروکهای سطحی و چین های عمیق صورت بکار می رود.


رزرو وقت ملاقات

با این پروسه بیشتر آشنا شوید

تزریق ژل

از کاربردهای تزریق ژل می توان به این موارد اشاره کرد : کاهش چین و چروک صورت، بزرگ کردن لب، بزرگ کردن  گونه، کاهش عمق خطوط اطراف لب ها، کم عمق کردن فرورفتگی ها ( اسکارها )، اصلاح غیر قرینگی های صورت، از بین بردن خط اخم (بین دو ابرو) و از بین بردن چین های اطراف چشم. به طور کلی تزریق ژل روشی ایمن و با عوارض کمی برای جوانسازی پوست می باشد. در عده کمی از موارد درمان شده عوارضی همچون کبودی در محل تزریق، عفونت، آبسه و واکنش افزایش حساسیتی دیده می شود.  به طور مثال میزان واکنش افزایش حساسیت در ژلهای از نوع  هیالورونیک اسید 4 نفر در هر 1000 نفر افراد درمان شده با این نوع ژل می باشد. واکنش افزایش حساسیت به ژل ها بصورت تورم و قرمزی و یا برجستگی کوچک در محل تزریق که چند هفته تا چند ماه پس از تزریق ایجاد شده و مدت چند ماه ممکن است باقی بماند. هیالورونیک اسید جزو پروتئینهای اصلی بافتهای طبیعی زیر پوست می باشد و به همین دلیل پس از تزریق در زیر پوست ، بدن آن را جزو پروتئینهای خودی به حساب می آورد.

ترکیبات پرکننده ( فیلر یا ژل ) برای صاف نمودن یا ازبین بردن چروکهای سطحی و چین های عمیق صورت بکار می رود. این ترکیبات در بیمارانی که خواهان جوانسازی پوست خود هستند جایگاه خوبی پیدا کرده  و موثر و بی خطر می باشد. طیف گسترده ای از ژل ها در بازار وجود دارد ، ژل ها معمولاً به 2 نوع موقت و دائمی تقسیم می شوند. انواع موقت شامل کلاژن حیوانی ،  کلاژن انسانی ، هیالورونیک اسید ( Juvederm , Restylane , Perlene ) و انواع دائمی شامل هیدروکسی آپاتیت کلسیم ( Radiesse  ) و سیلیکون … می باشد. ژل های موقت بین 6 تا 9 ماه و ژل های دائم چندین سال ماندگاری دارند.

نوع موقت بهتر از نوع دائم بوده و از عوارض کمتری برخوردار می باشد.  در سالهای نه چندان دور کلاژن بخصوص انواع حیوانی بکرات به این منظور استفاده می گردید. ولی امروزه مواد دیگری که با تکنولوژی ساخت بیولوژیک و بدون استخراج از حیوانات به این منظور بکار گرفته می شوند.

نمونه کار ها

گالری تصاویرمراحل جراحی

بلفاروپلاستی
مراحل جراحی

بلفاروپلاستیزمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان