جوانسازی پوست شما

لیزر CO2 فراکشنال

لیزر فراکشنال یک روش نوین در نوسازی و جوانسازی پوست بوده که باعث حذف حرارتی ستونهایی از پوست شده و نواحی یک در میان از پوست سالم را باقی گذاشته که برای ترمیم سریع نواحی حذف شده کمک می کند.


رزرو وقت ملاقات

با لیزر فرکشنال CO2 بیشتر آشنا شوید

جوانسازی پوست شما

عوارض جانبی بدنبال این لیزرها شایع و قابل پیش بینی می باشد. اریتم ، فلاشینگ ، بد رنگی پوست، درماتیت ، عفونت و حتی ایجاد بافت اسکار از عوارض این لیزرها می باشند. تابش لیزر مرئی و غیر مرئی برای چشم خطرناک می باشد و به هیچ وجهه به پرتو لیزر نبایستی خیره شوید . گرچه این پرتو بسیار کم توان بوده ولی تابش مستقیم آن خطراتی برای چشم بهمراه دارد، لذا همه افراد در مجاورت دستگاه باید از عینک های محافظ استفاده نمایند.

این لیزر ها می تواند بطور پیوسته در سطوح بالای توان حفظ شود. لیزرErbium-YAG  نور مادون قرمز با طول موج nm2940 را ساطع نموده و عمق نفوذ پوستی کمتری در مقایسه با لیزر CO2 دارد. این امر منجر به برداشتن پوستی دقیقتر با آسیب حرارتی کمتر نسبت به لیزر CO2 می شود. از کاربرد های لیزر فرکشنال می توان به این موارد اشاره نمود : از بین بردن چروکهای اطراف چشم، درمان ضایعات پیگمانته مثل لک حاملگی (ملاسما)، نوسازی و جوانسازی پوست صورت، از بین بردن اسکار آکنه، از بین بردن اسکار جراحی.

لیزر فراکشنال یک روش نوین در نوسازی و جوانسازی پوست بوده که باعث حذف حرارتی ستونهایی از پوست شده و نواحی یک در میان از پوست سالم را باقی گذاشته که برای ترمیم سریع نواحی حذف شده کمک می کند. این امر موجب بهبودی سریعتر و عوارض جانبی کمتر می شود. تمایل به بهبود زیبائی پوست صورت با خطر کم و بهبود سریع ، باعث ایجاد روشهای کاهش آسیب آفتابی و چروک های صورت با واسطه لیزر شده است. لیزر های  CO2 و Erbium-YAG  جهت این منظور بکار می روند. لیزر دی اکسید کربن از انتقال سطح انرژی بین حالت های نوسانی و گردشی مولکولهای CO2 استفاده می کند تا طول موج nm10600 را ساطع نماید.

زمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان