پیوند بافت چربی

تزریق چربی

دراین روش با وسایل مخصوص مقدار لازم ازبافت زنده چربی را از بدن خود شخص تحت شرایط استریل و با بی حسی موضعی خارج نموده و پس از آماده سازی سلولهای بافت چربی به نواحی مورد نیاز تزریق می گردد.


رزرو وقت ملاقات

با مزایای تزریق چربی بیشتر آشنا شوید

تزریق چربی

تزریق چربی نوعی پیوند بافت چربی است که از یک نقطه ی بدن به نقطه ی دیگر انتقال داده  می شود. تزریق چربی به عنوان بی خطرترین پرکننده بوده که به طور متوسط 50 در صد از سلولهای  چربی  به طور موفقیت آمیز به طور دائم  زنده می ماند. دراین روش با وسایل مخصوص مقدار لازم ازبافت زنده چربی را از بدن خود شخص تحت شرایط استریل و با بی حسی موضعی خارج نموده و پس از آماده سازی سلولهای بافت چربی به نواحی مورد نیاز تزریق می گردد.  سپس با منجمد کردن چربی اضافی ، می توان آنرا برای تزریق در آینده ، حتی تا مدت 12-6 ماه وقتی که ضروری است استفاده شود. باتوجه به اینکه در این روش از چربی بدن خودفرد استفاده می شود نسبت به تزریق ژل دارای عوارض کمتری می باشد و نتیجه عمل بسیار طبیعی تر به نظر خواهد آمد وهیچ گونه واکنش و حساسیتی نخواهد داشت. ماندگاری تزریق چربی نسبت به تزریق ژل بیشتراست و معمولا بالاتر از یکسال دوام دارد. چربی را می توان برای رفع خطوط اخم ، خنده ، اطراف لب و دهان وبرجسته کردن گونه ها ورفع گودی زیر چشم بکار برد.

مزایای تزریق چربی نسبت به سایر روش ها : سازگاری بافتی بالا، عدم ایجاد آلرژی، فراوانی بافت دهنده، در حجم زیاد به راحتی موجود است، احتمال تصحیح دائمی نقص ها، مطمئن ترین و ماندگار ترین در میان تمام پر کننده های بافت زیر جلدی.

خارج کردن چربی کاری بسیار ظریف است که تحت بی حسی موضعی انجام می شود. هرچه تکنیک برداشت و تزریق با آسیب کمتری انجام شود، نتایج به دست آمده نیز بهتر می شود.  این روش توسط سرنگ های 10-20 میلی لیتری انجام شده و هیچگونه آثاری از این کار بر جای نمی ماند. حدود 100 تا 200 سی سی چربی از ناحیه دهنده مناسب توسط یک مکش خفیف از یک سوراخ کوچک روی پوست تخلیه می شود سپس به محل مورد نظر تزریق می شود.محل های مناسب جهت کشیدن چربی شامل  شکم ، قسمت داخلی زانوها،  قسمتهای بالا و خارج باسن ها  می باشد. چنانچه شما کاندید لیپوساکشن یا لیپولیز هستید ، می تولنید همزمان تزریق چربی هم انجام دهید.

معمولا طی 7-5 روز اول  تورم زیادی در صورت در پی تزریق چربی وجود دارد، سپس میزان آن بسیار کمتر می شود، جذب کامل تمامی تورم ها و بافت های مرده حدود 6 هفته زمان نیاز دارد، لذا نتیجه نهایی بعد از 6 هفته معلوم می شود . به فرد توصیه می شود که از وارد کردن فشار زیاد  از قبیل ورزش شدید جهت جلوگیری از جا به جایی چربی تزریق شده به مدت 7 تا 10 روز خودداری کند. هرچند اکثر بیمارانی که تزریق چربی را انجام می دهند از نتایج عمل راضی می باشند، اما در موارد معدودی عوارضی همچون تورم ،  کبودی  و ندرتا عفونت  دیده می شود.

زمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان