شادابی دوباره پوست

تزریق بوتاکس

بوتاکس فرم رقیق و خالص توکسین بوتولینوم است که از نوعی باکتری بنام کلستریدیوم بوتولینیوم تولید می گردد. این دارو با اسامی تجاری مختلفی در بازار وجود دارد.


رزرو وقت ملاقات

درباره بوتاکس بیشتر بدانید

شادابی دوباره پوست

اغلب 4 تا 7 روز بعد از تزریق ، اثر دارو ظاهر می شود و بمدت 6-4 ماه اثر آن باقی می ماند و بعد از این مدت عموما نیاز به تکرار است. گرچه نتایج زیبائی درمان با بوتاکس برای چند ماه باقی می ماند ، اما ممکن است با تزریق مکرر این نتایج درمانی بیشتر دوام پیدا نماید. با تزریق بوتاکس در ناحیه پیشانی و ابروها علاوه بر از بین بردن چین و چروک این ناحیه ، میتوان حدود 3 تا 4 میلی متر ابروها را بالا برد که در مجموع باعث جذاب تر شدن و بهتر شده چهره می شود. مزیت تزریق بوتاکس این است که مواقع خنده، اخم کردن و تغییر فرم صورت چروک بیشتری در صورت ظاهر نمی شود.

 چین و چروکهای  قسمت های فوقانی صورت که به دلیل انقباض عضلانی ناخواسته و یا بیش از حد عضلات در ناحیه بین دو ابرو بصورت خط اخم، اطراف چشم ها و پیشانی ایجاد شده اند پاسخ خوبی به تزریق بوتاکس نشان می دهند. از کاربرد های بوتاکس در پزشکی می توان به این موارد اشاره نمود : خط اخم ( ناحیه گلابلا)، خطوط پیشانی، خطوط اطراف چشم، بالا بردن ابروها، خطوط اطراف لبها، چین و چروک روی چانه، خطوط روی گردن، تعریق بیش از حد کف دست و پا و زیربغل، انقباض بیش از حد عضلات گردن و درمان برخی از انواع سردرد های میگرنی؛ تزریق آمپول های بوتاکس بوسیله سرنگ های انسولین (30 – gauge) و عموما بدون نیاز به بی حسی به داخل عضلات زیر چروک انجام می شود.

بوتاکس فرم رقیق و خالص توکسین بوتولینوم است که از نوعی باکتری بنام کلستریدیوم بوتولینیوم تولید می گردد. این دارو با اسامی تجاری مختلفی در بازار وجود دارد که معتبرترین آنها BOTOX و Dysport هستند. چروکهای صورت شامل چروکهای فعال (Dynamic Wrinkles) و چروکهای غیر فعال (Static Wrinkles) می باشد . چروکهای فعال بدلیل انقباض عضله در زیر آنها به وجود می آید و این خطوط بعلت خندیدن، اخم کردن و تغییر فرم عضلات صورت ایجاد می شود. تزریق بوتاکس می تواند چروکهای فعال را به شدت کم کند و به فرد چهره ای آرام و جوانتر بدهد.  چروکهای غیر فعال که بدلیل پروسه پیری و تغییرات محتویات درم پوست ایجاد می شود پاسخ کمتری به درمان با بوتاکس می دهند.

نمونه کار ها

گالری تصاویرآشنایی با بوتاکس

تزرق بوتاکس
موارد مصرف بوتاکس

تزریق بوتاکسزمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان