رفعچروک دور چشم

بلفاروپلاستی

در عمل بلفار و پلاستی پلک ها با ایجاد یک برش عرضی در ناحیه چین پلک، پوست اضافی و عضلات زیر پوست برداشته می شود و سپس با بخیه های ظریف بسته شده بطوریکه اسکار عمل جراحی مشهود نخواهد بود.


رزرو وقت ملاقات

با بلفاروپلاستی بیشتر آشنا شوید

رفع چروک دور چشم

در پایان جراحی محل برش و بخیه ها با پماد آنتی بیوتیکی آغشته شده و چشم ها  با پانسمان برای یک روز پوشانده می شود. جهت جلوگیری از ایجاد عفونت به بیمار چند روز آنتی بیوتیک خوراکی داده می شود. معمولاً توصیه می شود که پس از عمل تا چند روز از کمپرس سرد استفاده شود و بیمار سرش را بالا نگه دارد که این اقدامات به کنترل تورم و کبودی محل عمل کمک زیادی می کند. معمولاً تورم و کبودی پس از یک هفته به حداکثر می رسد و ظرف 2 تا 4 هفته برطرف می گردد. بخیه ها معمولاً 7-5 روز پس از عمل برداشته می شود. این عمل اگر توسط پزشک مجرب انجام گردد عوارض بخصوصی ندارد، ولی بهر حال درد، تورم، کبودی، عفونت و کشیدگی پلک ها از عوارض احتمالی عمل می باشند. همچنین عوارض گذرایی از دوبینی، تاری دید و خشکی چشم ها ممکن می باشد.

در عمل بلفار و پلاستی پلک ها با ایجاد یک برش عرضی در ناحیه چین پلک، پوست اضافی و عضلات زیر پوست برداشته می شود و سپس با بخیه های ظریف بسته شده بطوریکه اسکار عمل جراحی مشهود نخواهد بود. افرادیکه افتادگی پلک یا پف زیر پلک ها را دارند کاندید مناسب این عمل جراحی می باشند. در این عمل پف و افتادگی پلک ها اصلاح می شود. معمولاً جراحی به صورت سرپایی و تحت بی حسی موضعی انجام شده و نیازی به بستری ندارد. این عمل موجب زیبائی و جوانتر شدن صورت بیمار شده و برخلاف اکثر روشهای زیبائی که در ناحیه اطراف چشم صورت می گیرد نتایج زیبائی طولانی تری ایجاد می کند. هرچند بیماران بایستی انتظارات واقع بینانه در مورد این روش جراحی داشته باشند چون این روش تاثیری روی چروک های اطراف چشم ها ، چین بین ابروها، افتادگی ابروها و تیرگی دور چشم ها ندارند.

نمونه کار ها

گالری تصاویرمراحل جراحی

بلفاروپلاستی
مراحل جراحی

بلفاروپلاستیزمان قرار ملاقات خود را مشخص کنید

سیستم رزرواسیون

شما می توانید از این طریق قرار ملاقات خود را به تفکیک تاریخ و ساعت رزرو نمایید.


رزرو وقت
ما را دنبال کنید

شبکه های مجازیکلیه حقوق این وبسایت برای دکتر قاسم رحمت پور رکنی محفوظ می باشد.

کاری از تیم طراحی صولتیان